Nogometaši Olimpije je uspeli zadržati nalet Ludogorca 1:1 v gosteh

Rate this post

Pravkar se je končala kvalifikacijska tekma drugega kroga Lige prvakov Ludogorec – Olimpija 1:1. Nogometaši Olimpije gostujejo pri bolgarskem Ludogorcu v vročem Razgradu na stadionu Ludogorets Arena.

Letos ima Olimpija lepo priložnost, da dobro odigra skupinski del evropskega pokala in se prebije dlje.

Nogometaši Olimpije so že dobro začeli letošnjo sezono z uspešno igro v prvem krogu, ko so doma v Ljubljani in v gosteh premagali Valmiero, dvakrat z 2:1.

Ludogorec je precej resen nasprotnik, ekipa je večkratni prvak Bolgarije in se dobro kaže na mednarodnem prizorišču

Danes je bila na stadionu Ludogorets Arena tekma, ki nas je razveselila z dvema goloma.

• V 14 minuti so Ljubljančani zadeli iz prve priložnosti na tekmi. Timi Max Elshnik je streljal z 20 metrov in z odbito žogo od prečke zadel vrata Ludogorca. Olimpija je začela povedati z 1:0.
  • In v 44 minuti je ekipa iz Bolgarije izenačila na 1:1. Ludogorec je izid izenačil minuto pred iztekom rednega dela prvega polčasa. Dominik Jankov je z natančnim udarcem poslal žogo v vrata Olimpije.

V drugem polčasu je bilo veliko zanimivih trenutkov, a nobeni od ekip ni uspelo priigrati prednosti, tekma se je končala z rezultatom 1:1. Čaka nas glavna tekma v Ljubljani 1 avgusta ob 20 uri na Stadion Stožice.