V Sloveniji se je začel 21 krog Prve nogometne lige “Telemach”

Rate this post

Včeraj je bila tekma med Olimpijo in Bravo v Ljubljani, s katero se je začel 21 krog Prve nogometne lige Telemach v Sloveniji. Prav tako včeraj tudi je bila tekma med Celjem in Muro, danes pa nas čakajo preostale tekme, in sicer Gorica igra z Radomlje, Koper bo igral z Mariborom, Domžale pa s Taborom.

Na tekmi med Olimpijo in Bravom je prvi polčas minil brez zadetkov, že v drugem “Bravo” je začel odločno pritiskati na nasprotnike. In na koncu je že v 55. minuti po napaki Matea Karamatiča Luka Shtor sam stopil pred vratarja Olimpije, prvi udarec je vratar uspel odbiti, Luka Shtor pa je žogo, ki se je že odbila, poslal v mrežo. Končni rezultat tekme je 1:0.

Celjani so v gosteh premagali Muro 2:0. Na tekmi je v 42. minuti z bele točke zadel L. Bizyak, piko na i pa je v 57. minuti postavil C. Ikwuemesi.