Na žalost 39 točk od Luki Dončića, ni mogli rešiti Dallas pred porazom na tekmi proti Indiani

Rate this post

V Dallasu (ZDA) je stadion American Airlines Center gostil še eno tekmo lige NBA v tej sezoni, na kateri so Dallas Mavericks gostili Indiana Pacers. Srečanje se je končalo z zmago gostov s 124:122.

Najbolj produktivna igralka gostov je bila ameriška igralka Tyrese Halliburton. Ima 32 točk, sedem skokov in šest podaj. Gostje lahko izpostavijo tudi centra Milesa Turnerja. Dosegel je 24 točk, zbral je sedem skokov in štiri blokade. Najboljši igralec gostiteljev je bil slovenski zvezdnik Luka Dončić. Ima 39 točk, 9 prestrezanj žoge in 6 podaj. Nobeden od njegovih soigralcev ni bil strelsko uspešen, tudi razigralec Kyrie Irving je dosegel samo 16 točk.

Dallas Mavericks: Dončić – 39, Irving – 16, Hardaway Jr. – 16, Bullock – 14, Wood – 12, Kleber – 9, Greene – 8, Powell – 8, Dove. Bertans, Lawson, McGee, Morris, Ntilikina, Pinson, Wright, Hardy, Holiday

Indiana Pacers: Haliburton – 32, Turner – 24, Nwora – 16, Nesmith – 14, Smith – 11, Heald – 10, McConnell – 8, Maturin – 6, Nembard – 3, Brown, Brissett, Jackson, Johnson, Duarte, Queen , Tajci, Hill

V 4 tretjinah po 12 minut sta ekipi igrali z rezultatom (33:31, 26:38, 39:37, 24:18)